Duplex Clip for LC Connectors

Priser kun synlige for indloggede brugere

LC duplex clip, transparent
Varenummer: 53234.6
EAN nr.: 4049759023485
Stück

Produktinformation für LC duplex clip, transparent

Universal clip for LC duplex

Tekniske egenskaber

Connection type: Clamping
Type of connector: LC-Duplex

accessory

Trunk cable U-DQ(ZN)BH 12G 50/125, LC/LC OM3 10m
Duplex Jumper LC-SC 50/125µ, OM4, LSZH, erica violet, 2.0mm, 0.5m