Kabler og adaptere til næsten alle formål

Vores ekstra store udvalg til industrien og hjemmet

Med de rigtige kabler skaber du en stabil og pålidelig forbindelse: uanset om det er til dit private netværk derhjemme, til kontoret eller multimedieanvendelse.
I vores online-shop finder du et bredt udvalg af kabler og adaptere til en lang række formål og tilslutninger, fx til fiberoptiske kabelføring og kobberkabelføring, USB eller strøm samt serielle eller parallelle varianter, til indendørs og udendørs brug. Opdag vores højkvalitetsprodukter fra udvalgte mærker nu!
Som en af de førende producenter og systemleverandører inden for netværksteknik og industrielle systemløsninger giver vi dig også gerne professionel rådgivning. Vi tilbyder også vores kunder individuelle specialløsninger. Kontakt din personlige kontaktperson, hvis du har forespørgsler!
Filter
Vis færre filtre Vis flere filtre

Sorter efter

Art. nr. 37489.1

Modular-Adapter RJ45 STP, Cat.6
Screened: True

Art. nr. K5255.1,8

USB2.0 Connection Cable A-B, M-M, 1.8m, grey, Classic
Colour: grey
Length: 1.8 m

Art. nr. EK504.2V2

Power Cable CEE7/7 90° - C13 180°, Black 2.0 m, 3 x 0.75 mm²
Colour outer sheath: black
Length: 2.0 m

Art. nr. 37596.1

Connecting module Cat.7 600MHz with IDC - terminal
Colour: black
Transparent: False

Art. nr. EK131.1

Datacable serial 1:1, 2x DSub 9, M-F, 1,0m, beige
Colour: beige
Length: 1.0 m

Art. nr. 37503.1

Modular-Adapter RJ45 UTP
Screened: False

Art. nr. 53350.31

Adapter LC Duplex SM one piece, blue, ceramic sleeve, SC Simplex
Category: OS2
Colour: blue
Insertion loss 1310nm: < 0.15 dB
Insertion loss 850nm: -