Duplex Clips for SC Connectors

Priser kun synlige for indloggede brugere

SC duplex clip, beige
Varenummer: 53205.30
EAN nr.: 4049759023355
Stück

Produktinformation für SC duplex clip, beige

Universal Clip beige for SC-Duplex

Tekniske egenskaber

Type of connector: SC

Varianter

Art. Nej. Betegnelse Cable Ø Colour
53205.30 SC duplex clip, beige 3.0 mm beige
53205.31 SC duplex clip, blue 3.0 mm blue

accessory

Duplex Jumper SC-SC 50/125µ, OM4, LSZH, erica violet, 3.0mm, 15m
Duplex Jumper LC-SC 50/125µ, OM3, LSZH, aqua, 2.0mm, 25m